І знову чернівчани – чемпіони Європи! Так тримати!

Неймовірно, але чернівецькі спортсмени не дають про себе забути, забираючи майже всі нагороди на чемпіонаті Європи. Цього разу українки всі свої сили на чемпіонаті з вільної боротьби, пише chernivetski.info.

За офіційними повідомленнями Національного олімпійського комітету України у соціальній мережі Twitter, українські борці Соломія Винник, Оксана Лівач, Ангеліна Лисак і Алла Черкасова отримали дві срібні та дві бронзові медалі на чемпіонаті Європи з вільної боротьби у Римі.

Оксана Лівач завоювала срібло у ваговій категорії до 50 кг, обігравши представників Туреччини, Франції та Росії. Проте у фіналі змагалася проти болгарської спортсменки, якій програла золоту медаль. Оксана не засмучується з цього приводу, адже вірить у подальші перемоги і можливість довести свої вміння в інших чемпіонатах. Так тримати!

Чернівчанка Соломія Винник змагалась у категорії до 55 кг. Вона перемогла турецьку та румунську спортсменок, проте фінал не приніс їй бажаної перемоги. Дівчина програла росіянці Ользі Хорошевцевій. Тим не менш, програш не зламав бойовий дух Соломії, тож ми ще почуємо про її золоті медалі у майбутньому.

Ангеліна Лисак отримала «бронзу» в категорії до 59 кг. Вона програла Анастасії Нічитє з Молдови, але перемогла Угорщині та Німеччину.

Алла Черкасова в категорії до 68 кг програла у півфіналі росіянці Ханум Велієвій, але завоювала бронзову медаль, змагаючись проти білоруської спортсменки.

Українські борці досі радіють успіхам на чемпіонаті Європи. Нагадаємо, 6 грудня учениця обласної юнацької спортивної школи Соломія Винник виграла Кубок України у Києві у ваговій категорії до 55 кг. Це був перший кваліфікаційний етап для ліцензованих турнірів 2020 року. Наша спортсменка показала жваву технічну боротьбу та здійснила велику кількість технічних дій у кожному поєдинку.

Ця перемога дала Соломії право представляти Україну на чемпіонаті Європи серед жінок у Римі.